Instagram Ücretsiz Takipçi Hilesi Zararlı mı ?

Instagram Ücretsiz Takipçi Hilesi Zararlı mı ?

Instagram, herkesin popüler olmak istediği ve takipçi hilesine başvurduğu bir sosyal medya platformu olarak yayılmakta. İnsanların daha fazla takipçiye ulaşmak amacıyla yaptığı yüzlerce çeşit çalışmadan birisi olan takipçi hilesi, maalesef görüldüğü kadar masum olmamakta.

Ücretsiz takipçi hile sitelerine girerek hesaplarının bilgilerini bu sistemlere kayıt eden, karşılığında takipçi kazanarak hesabını yükselttiğini düşünen bu kişiler maalesef çok yanlış düşünmektedirler. Bu sistemlerin havuz işleyişine dahil olarak hesaplarını sistem yöneticisinin ellerine sunarak başka insanları takip etmeye, paylaşımlarını beğenmeye başlamaları da bu sonuç doğrultusunda an meselesi oluyor.

Instagram takipçi hilesi yaparak büyütülen hesaplar da bir süre sonra Instagram tarafından kapatılıyor, veya sistem yöneticileri tarafından hack yapılarak elden gidiyor. Ücretsiz takipçi hilesi yapmak yerine doğal olarak büyümek veya takipçi satın almak hem hesabınız, hem de sizin için çok daha büyük bir avantaj olmaktadır.

Kendi hesabınızı başkalarının kullanımına açık bırakarak, bilmediğiniz, tanımadığınız insanları takip etmek hem sosyal, hem de gerçek hayatınızda sizin için çok büyük sorunlar oluşturabilmektedir. Bu sorunların önüne geçmek, Instagram hesabınızın güvenliğini sağlamak için ücretsiz takipçi hilesi sitelerine girmemenizi InstaSocial olarak sizlere tavsiye etmekteyiz.

Sizin için yazdığımız diğer yazıları InstaBlog bölümünden okuyabilirsiniz -> InstaBlog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir