Instagram’da Fenomen Olma Furyası !

Instagram’da Fenomen Olma Furyası !

Instagram’da fenomen olmak, bir çok Instagram kullanıcısının en büyük hayali olmuş durumda. Peki Instagram’da fenomenlik size ne kazandırıyor ? Nelere sahip oluyorsunuz ? İşte sizin için yazdığımız bu yazıda tüm detayları paylaşmaya çalışacağız.

Fenomen Olmak Ne Kazandırır ?

Instagram, bilindiği üzere son yılların en büyük artış gösteren ve gelişen sosyal medya platformu olmuş durumda. Bu büyümenin en büyük etkisi de tabii ki Facebook’un Instagram’ı kendi bünyesine katmasıyla birlikte yaptığı geliştirmeler ve yenilikler olarak görülmekte. Peki insanlar neden Instagram’da fenomen olmak istiyor ? İşte herkesin merak ettiği soru da tam olarak bu oluyor.

Instagram, büyüyen kitlesiyle birlikte neredeyse kendi bacağına sıkarak Facebook devrini yavaş yavaş kapatıyor ve özellikle genç kitleyi kendisine bağlıyor. Geçtiğimiz yıllarda gelen güncellemeler ile birlikte neredeyse tüm rakiplerinin özelliklerini bünyesine katarak deyim yerindeyse devrim yaratan Instagram, artık insanların bir kazanç kaynağı da olmuş durumda. İşte fenomen olma isteği de burada doğuyor. E-ticaret sektörünün gelişmesi ve insanların artık internetten alışverişi benimsemesi sonucunda bir çok sektörde Instagram üzerinden satış yapmak isteyen kuruluş ve şahıslar bu fenomenlere reklam vererek kendi kazançlarını büyütme hedefinde olarak Instagram fenomenlerine de kazanç sağlamış oluyor. Bahsettiğimiz fenomenler ise bu olayda sadece tek bir paylaşım yaparak maddi kazancına bakıyor. Günümüzde büyük reklam bütçelerinden çekinen ve yüksek takipçiye sahip olan Instagram hesaplarına reklam veren satıcılar sayesinde fenomen olma furyasına binlerce insan katılmış durumda.

Tabii ki fenomen olmak demek sadece Instagram hesabına reklam alarak para kazanmak anlamına gelmiyor. Yapılan paylaşımların yanı sıra fenomenlerin sponsoru olan giyim firmaları dahi bu işlem için hatrı sayılır paralar harcamaktalar.

Fenomen Olduğunuzda Nelere Sahip Olursunuz ?

Fenomen olmak size maddi kazancın yanında güzel bir sosyal hayat da sunmakta. Sosyal hayattan kastımız ise insanların size olan yaklaşımlarından ibaret.  Sizin için basit görünse de 100 bin takipçiye sahip olan bir kullanıcının çevresindeki her insan o kişiye farklı bir bakış açısıyla yaklaşmakta. Bu olay, herkes tarafından reddedilse de iç güdüsel olarak insanların yaklaşımlarının değiştiğini büyük oranda görebilirsiniz. Daha önce lafmacun.net sitesinde yayınlanan Instagram’da Popüler Olmak yazısında da bahsedildiği gibi fenomenlik size maddi kazancın yanında iyi bir sosyal yaşam da oluşturacaktır. Instagram’da fenomen olmak için Instagram’da takipçi satın almak, büyümenizde büyük bir rol oynayacaktır. Sizin için en doğru sosyal medya hizmetlerini tercih ederek siz de fenomenlik kapılarını aralayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir