Instagram’da Güvenilir Takipçi Satın Almanın Yolları

Instagram’da Güvenilir Takipçi Satın Almanın Yolları

Instagram sektöründe bir çok satış yapan web site bulunmakta. Bu web sitelerin içerisinde ise en güvenilir takipçi satın alma sitesini bulmak alıcılar için çok zor bir yöntem olabiliyor. Sizler için yazacağımız bu yazıda Instagram’da güvenilir takipçi satın almak için nelere dikkat etmek gerektiğini açıklayacağız.

Instagram’da takipçi satın almadan önce yapmanız gereken ilk çalışma detaylı bir araştırma ve bu araştırma sonucunda resmi olarak satış yapan, vergi mükellefi firmaları bulmak olacaktır. Bu konu hem satıcının güvenilirliğini hem de sizin satın almış olduğunuz ürünün resmi kayıtlar altında olacağını belirtmektedir. Size “biz firmayız, vergi levhamız mevcut, fatura kesiyoruz” diyen kurumlardan, Maliye Bakanlığı tarafından verilen vergi levhasını talep edip, gerekirse sorgulamanız gerekmektedir. Unutmayın ki internet hizmetlerinde bir çok kişi vergisiz ve usulsüz satış yapmaktadır. İlerleyen zamanlarda bu kişiler yakalandığında, siz de usulsüz ticaretten dolayı ceza ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz özelliklerin yanı sıra ödeme yapacağınız yerin büyük bir aracı firma ile çalışmasına önem gösterin. Kredi/banka kartı bilgileriniz ile yapacağınız alışverişlerde sıkıntı yaşamamak açısından bu durum çok büyük önem arz etmektedir. Son zamanlarda banka kartlarının kopyalanmasının da artış göstermesiyle birlikte bu tarz dolandırıcılık yöntemleri de büyük ölçüde sıkıntı yaratabilmektedir. Bu yüzden satın alacağınız yerin çalıştığı ödeme firması da çok önemlidir. Sektör içerisinde Shopier ve PayTR gibi güvenli firmaların büyük oranda varlığını görebilirsiniz.

Son olarak dikkat etmeniz gereken özelliklerden birisi de hizmet satın almak istediğiniz web sitenin basın üzerinde ne tarz etkileri mevcut ? Bunu öğrenmek için de kısa bir Google araştırması yapabilirsiniz. Örnek vermek olursa Türkiye’nin büyük haber sitelerinden bir tanesi Beyaz Gündem’in bizim için yazmış olduğu Instagram’da Güvenilir Takipçi Satın Almak  yazısını inceleyebilirsiniz.

Siz de güvenilir bir şekilde takipçi satın almak ve Instagram hesabınızı sağlıklı, resmi şekilde büyütmek istiyorsanız yukarıda saydığımız özellikleri göz ardı etmemeniz gerekmektedir. InstaSocial olarak faturalı işlemler sunmaktayız ve bizimle iletişime geçerek tüm firma bilgilerimizi isteyebilirsiniz.

 

Sizin için yazdığımız diğer yazılara buradan ulaşabilirsiniz ;
Instagram Ücretsiz Takipçi Hilesi Zararlı mı ?

Ünlü Instagram Sayfalarına Nasıl Reklam Verilir ? 

Instagram Hesap Güvenliği 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir